Zdjęcia na weselu

Foto Piksel - Sikorskiego 1/13 | 58-330 | woj. dolnośląskie | nr telefonu: +48 570 349 349 | NIP: 886-296-89-33 | REGON: 362943037

Specjalizacja przedsiębiorstwa

Foto Piksel jest firmą, która oferuje wynajem fotobudek na terenie Dolnego Śląska, między innymi Wałbrzycha. Są to wysokiej jakości urządzenia wykonujące zdjęcia, które zostają wydrukowane w niedługim czasie po ich zrobieniu. Doskonale sprawdzają się one podczas uroczystości, takich jak studniówki osiemnastki czy eventy firmowe. Są ciekawą atrakcją dla osób w każdym wieku. Firma zapewnia dojazd do klienta w odpowiednim czasie przed rozpoczęciem imprezy, by fotobudka została przygotowana. Usługa obejmuje nielimitowaną liczbę zdjęć, ponieważ urządzenie wynajmowane jest na konkretny czas.

Wypożycza fotobudek

Foto Piksel to firma, która wypożycza fotobudki w Wałbrzychu, jak również na terenie całego Dolnego Śląska. Są świetną atrakcją na różnego rodzaju wydarzenia dla osób w każdym wieku. W pakiecie są gadżety, takie jak peruki oraz kapelusze, które urozmaicają wygląd fotografii. Fotobudka obsługiwana jest przez asystenta, który pomaga również korzystać z niej gościom. Wszystkie wykonane podczas imprezy zdjęcia, są następnie przesyłane do organizatora. Mogą być one bowiem wykorzystane przy tworzeniu książki ze wspomnieniami z wydarzenia.

Oferta: Foto Piksel

Dodatkowe informacje

fotopiksel.com.pl

fotopiksel.com.pl

biurofotopiksel.pl

Otwarte w godzinach:

Poniedziałek24h
Wtorek24h
Środa24h
Czwartek24h
Piątek24h
Sobota24h
Niedziela24h

Podobne z tej kategorii:

Polski producent zapachów samochodowych

Zawieszki zapachowe - producent EuroAroma

Produkcja sztandarów

Chorągwie haftowane

Doświadczona wróżka

Wróżenie z kart