System IT dla biura nieruchomości

Domuly Sp. z o.o. - Słowackiego 114 | 87-100 | woj. kujawsko-pomorskie | nr telefonu: +48 | NIP: 675-164-41-84 | REGON: 369938418

Specjalizacja przedsiębiorstwa

Prowadzenie biura nieruchomości może wymagać narzędzia, które ułatwi codzienne funkcjonowanie w pracy, usprawni kontakt z pracownikami i klientami oraz udostępni bazę przydatnych danych, które następnie będą mogły być wykorzystane do wypracowania korzystnych zmian dla przedsiębiorstwa. System CRM dla biur nieruchomości, który stworzony został przez firmę Domuly, zapewnia łatwość obsługi, mieści wiele funkcji w jednym miejscu i pomaga zorganizować codzienne zadania. Jest to narzędzie, które niesie wiele korzyści dla rozwoju biznesu oraz zapewnia wygodę codziennej pracy.

CRM nieruchomości

CRM dla biur nieruchomości to funkcjonalny system opracowany przez firmę Domuly, który znacznie ułatwia zarządzanie firmą. Jest on wyposażony w wiele praktycznych funkcji, takich jak statystyki, które ułatwiają analizę mocnych i słabych stron przedsiębiorstwa, dawanie dostępu pracownikom do poszczególnych zadań oraz danych, wizualizacje budynków i mieszkań 3D i wiele innych. Jest to profesjonalnie opracowane narzędzie, które jest przejrzyste i proste w obsłudze. System CRM można zakupić w kilku pakietach, wybierając odpowiedni do swoich potrzeb.

Oferta: Crm nieruchomości - Domuly

Dodatkowe informacje

domuly.com

domuly.com


Otwarte w godzinach:

Poniedziałek08:00-16:00
Wtorek08:00-16:00
Środa08:00-16:00
Czwartek08:00-16:00
Piątek08:00-16:00
SobotaZamknięte
NiedzielaZamknięte

Podobne z tej kategorii:

Nowoczesne kampanie reklamowe

Marketing SMS - New Mobile

Kamerzysta i fotograf na wesele

Kamerzysta na wesele - Kraków

Tworzenie oprogramowania

Systemy dedykowane - ww.codeconcept.pl