Systemy IT

Feniks LED System - Letnia 23 | 62-300 | woj. wielkopolskie | nr telefonu: +48 602 641 957 | NIP: 789-169-27-00 | REGON: 302180801

Specjalizacja przedsiębiorstwa

Feniks LED System to producent systemów oświetlenia LED, który tworzy wiele rozmaitych rozwiązań dla osób z odmiennymi oczekiwaniami oraz preferencjami. W ofercie można znaleźć żarówki, lampy, taśmy i rozmaite akcesoria do nich. Firma oferuje również wiele innych artykułów, na przykład systemy przywoływania klientów. Wszystkie z produkowanych przez nich rzeczy, cieszą się wysoką jakością wykonania, dużą trwałością oraz funkcjonalnością. Producent działa od lat, dlatego tworzone przez niego rozwiązania są solidne i cieszą już wielu klientów, którzy skorzystali z jego oferty.

System przywoływania klientów

System przywoływania klientów to bardzo praktyczne rozwiązanie w restauracjach, przychodniach i innych punktach obsługi. Umożliwia on poinformowanie klienta np. o gotowości dania do odbioru czy możliwości wejścia do gabinetu. Firma Feniks LED System ma w swojej ofercie te pomysłowe rozwiązania, które znacznie ułatwiają oraz usprawniają prace w wielu lokalach. Można je zakupić w ofercie w kilku wariantach, w zależności od indywidualnych potrzeb zamawiającego. Systemy są proste w obsłudze, dzięki swojej nieskomplikowanej budowie.

Oferta: System przywoływania klientów - led-sklep.com

Dodatkowe informacje

led-sklep.com

led-sklep.com

biurofeniks-led.pl

Otwarte w godzinach:

Poniedziałek24h
Wtorek24h
Środa24h
Czwartek24h
Piątek24h
Sobota24h
Niedziela24h

Podobne z tej kategorii:

Nowoczesne kampanie reklamowe

Marketing SMS - New Mobile

Kamerzysta i fotograf na wesele

Kamerzysta na wesele - Kraków

Tworzenie oprogramowania

Systemy dedykowane - ww.codeconcept.pl