Transport z lotniska

Taxi Modlin - Zakroczymska 30 | 05-100 | woj. mazowieckie | nr telefonu: +48 600 105 105 | NIP: 531-168-95-03 | REGON: 146643064

Specjalizacja przedsiębiorstwa

Stowarzyszenie Taxi Modlin to specjaliści od transportu, który charakteryzuje się doświadczeniem kierowców, nowoczesną flotą pojazdową, świetną znajomością tras w Warszawie jak i całej Polsce oraz rozsądnymi cenami, które można ustalać z góry. Wiemy, że czas jest w dzisiejszych czasach bardzo ważny, dlatego punktualność to nasza chluba, a jeśli okażę się, że samolot ma opóźnienie i musimy poczekać na swoich klientów oczywiście nie ma z tym żadnego problemu, dopilnujemy aby dotarli Państwo na czas gdziekolwiek jest taka potrzeba bez stresu i nerwów. Nasza oferta obejmuje zarówno transport na Lotnisko Modlin Warszawa jak i w dowolne miejsce w całej Polsce z Lotniska.

Taxi z lotniska Modlin Warszawa

Stowarzyszenie Taxi Modlin posiada swojej ofercie "biznes klasę" - co to takiego i dla kogo jest zarezerwowana? Przede wszystkim skorzystać z tego typu usługi może dosłownie każdy - to podwyższony standard usługi charakteryzujący się tym, że kierowca ubrany w garnitur czeka na lotnisku na pasażera z karteczką z jego imieniem i nazwiskiem. Wszelkie szczegóły w tym temacie ustalane są indywidualnie z klientem. Świadczymy transport z Lotniska Modlin Warszawa w miejsce gdzie tylko zażyczy sobie klient.

Oferta: Przewóz osób - Modlin - Warszawa

Dodatkowe informacje

www.modlin-taxi.pl

www.modlin-taxi.pl

biuromodlin-taxi.pl

Otwarte w godzinach:

Poniedziałek24h
Wtorek24h
Środa24h
Czwartek24h
Piątek24h
Sobota24h
Niedziela24h

Podobne z tej kategorii:

Transport Taxi

www.radiotaxizakopane.pl