Obsługa techniczna i tłumaczeniowa konferencji

Symultaniczne Poznań - Osiedle Pod Lipami 3/117 | 61-629 | woj. wielkopolskie | nr telefonu: +48 728 807 015 | NIP: - | REGON: -

Specjalizacja przedsiębiorstwa

Symultaniczne Poznań to firma, której specjalnością są tłumaczenia ustne rozmaitych wydarzeń, między innymi konferencji, spotkań biznesowych czy targów. Oferowana jest profesjonalna pomoc tłumaczy, którzy posiadają odpowiednie kwalifikacje, a do tego duże doświadczenie w branży. Dzięki temu klienci mogą liczyć na sprawną i kompleksową pomoc specjalistów i satysfakcjonujący przebieg całego wydarzenia. Poznań to miasto, w którym ma siedzibę firma, jednak pomoc obejmuje również eventy w innych miastach w kraju.

Tłumaczenia ustne Poznań

Tłumaczenia ustne konsekutywne i symultaniczne należą do głównych działań firmy Symultaniczne Poznań. Zajmuje się ona obsługą techniczną oraz tłumaczeniową rozmaitych wydarzeń w Poznaniu i nie tylko. Oferuje swoje wsparcie zarówno podczas dużych konferencji, jak i mniejszych spotkań, negocjacji, warsztatów i innych eventów. Zapewnia pomoc profesjonalistów i obsługę tłumaczeniową na wysokim poziomie. Ponadto, firma dysponuje specjalnymi kabinami do tłumaczeń, przenośnymi systemami radiowymi oraz słuchawkami dla słuchaczy.

Oferta: Tłumaczenia ustne Poznań

Dodatkowe informacje

symultanicznepoznan.pl

symultanicznepoznan.pl

tlumaczeniaustnebizgmail.com

Otwarte w godzinach:

Poniedziałek10:00-18:00
Wtorek10:00-18:00
Środa10:00-18:00
Czwartek10:00-18:00
Piątek10:00-18:00
SobotaZamknięte
NiedzielaZamknięte

Podobne z tej kategorii:

Centrum Szkoleniowe

Uprawnienia UDT - Poznań

Szkolenia dla kosmetyczek

Szkolenia z mezoterapii