Wypoczynek nad Zalewem

Apartamenty Osińscy - Nowa Pasłęka 25E | 14-500 | woj. warmińsko-mazurskie | nr telefonu: +48 509 877 993 | NIP: 582-152-85-32 | REGON: 281600570

Specjalizacja przedsiębiorstwa

Apartamenty Osińscy to ośrodek położony w malowniczej okolicy, otoczonej piękną fauną i florą. Apartamenty i domki znajdują się tuż przy rzece Pasłęka, niedaleko od Zalewu Wiślanego. Miejsce zachwyca krajobrazami oraz niesamowitym spokojem - ciszą i świeżym powietrzem. Przyjeżdżają tutaj głównie miłośnicy żeglarstwa, wędkarstwa oraz kolarstwa. Niedaleko ośrodka znajduje się Przystań Nowa Pasłęka, a żeglowanie po tej pięknej okolicy to czysta przyjemność. Wędkarzy przyciągają liczne gatunki ryb słodkowodnych.

Apartamenty i domki

W okolicy Zalewu Wiślanego można spotkać węgorze, okonie, płotki oraz szczupaki. Kolarze zachwycają się tutejszymi trasami rowerowymi, które ciągną się nad rzekami oraz samym zalewem. Noclegi w Apartamentach Osińscy sprawiają, że możesz na spokojnie zwiedzić Zalew Wiślany i jego okolicę. Warto zostać tutaj na dłużej, aby w pełni się zrelaksować i zaczerpnąć zapasu świeżego powietrza. To dobre miejsce na urlop nie tylko w sezonie, Apartamenty Osińscy zapraszają Państwa do Nowego Pasłęka przez cały rok.

Oferta: Noclegi nad Zalewem Wiślanym

Dodatkowe informacje

nowapaslekanoclegi.pl

nowapaslekanoclegi.pl

niebieski-bursztynwp.pl

Otwarte w godzinach:

Poniedziałek24h
Wtorek24h
Środa24h
Czwartek24h
Piątek24h
Sobota24h
Niedziela24h

Podobne z tej kategorii:

Wycieczki do serca Niemiec

Wycieczka Spreewald

Wycieczki dla pracowników

Rubezahl - wycieczki dla firm