Produkcja części metalowych

Zomit - Grunwaldzka 68 | 83-000 | woj. zachodniopomorskie | nr telefonu: +48 58 301 93 65 | NIP: 583-021-30-06 | REGON: 190524840

Specjalizacja przedsiębiorstwa

Zakład pracy ZOMIT z Gdańska ma za sobą dziesięć lat doświadczenia w sektorze przemysłowym, trudnić się produkcją armatury przemysłowej oraz kooperując z przedsiębiorstwami z branży chemicznej jak również przemysłu papierniczego. W ofercie firmy znajdziecie Państwo takie artykuły jak cybanty, kotwy stalowe, schody oraz świadczenia jak dłutowanie CNC, obróbka mechaniczna CNC i szlifowanie wałków i otworów. Dla zleceniodawców ZOMIT oferuje atrakcyjne ceny oraz własny transport materiałów. Namawiamy do zapoznania się z galerią wyprodukowanych towarów zamieszczonej na witrynie internetowej zomit.eu oraz do kontaktu z handlowcami, którzy odpowiedzą na Państwa pytania.

Konstrukcje stalowe

Firma Zomit Jerzego Śliwińskiego z Pruszcza Gdańskiego oferuje swoim klientom bardzo bogaty wybór usług. Należy tu wymienić m.in. obróbkę skrawaniem CNC w tym frezowanie i toczenie, wykonywanie wszelakiego rodzaju konstrukcji stalowych małych i dużych, obejm, cybantów. Wszystkie usługi związane są z obróbką mechaniczną elementów stalowych. Do produkcji danych elementów firma wykorzystuje najlepszy dostępny materiał. Ponadto produkcja odbywa się z wykorzystaniem nowoczesnych maszyn i profesjonalnie wyszkolonych pracowników, który do każdego zadania podchodzą z pełnym zaangażowaniem i rzetelnością. To właśnie dzięki takiej pracy i wysokiej jakości swoich usług firma zyskała duże uznanie.

Oferta: Obróbka mechaniczna

Dodatkowe informacje

zomit.eu

zomit.eu

zomitzomit.pl

Otwarte w godzinach:

Poniedziałek08:00-16:00
Wtorek08:00-16:00
Środa08:00-16:00
Czwartek08:00-16:00
Piątek08:00-16:00
SobotaZamknięte
NiedzielaZamknięte

Podobne z tej kategorii:

Armatura dla instalacji wodnych, grzewczych i solarnych

Elektrozawory Lechar

Motoryzacyjne gadżety promocyjne

Choinki zapachowe - producent

Kolorowe opakowania

Pudełko na prezent