Serwis klimatyzacji

Złota Klimatyzacja - Tyniecka | 32-050 | woj. małopolskie | nr telefonu: +48 515 776 282 | NIP: 955-125-12-86 | REGON: 812594034

Specjalizacja przedsiębiorstwa

Przedsiębiorstwo Złota Klimatyzacja powstało w wyniku rozwoju firmy Mariusz Garlej HYDRA. Początkowo działalnością firmy były drobne usługi hydrauliczne na terenie Krakowa, ale po kilku latach działalność rozwinęła się na województwa w całej Polsce. Do zespołu hydraulików dołączyli kolejni specjaliści - elektrycy czy montażyści klimatyzacji. Każda z dziedzin firmy zaczęła działać indywidualnie i tak powstała Złota Klimatyzacja. Aktualnie przedsiębiorstwo 100% przekłada na usługi związane z klimatyzacją.

Klimatyzacja z montażem

Klimatyzacja z montażem to podstawowa usługa Złotej Klimatyzacji. Zespół posiada wieloletnie doświadczenie w odpowiednim montowaniu klimatyzacji. Jest to podstawa do odpowiedniego działania urządzenia w przyszłości - bez awarii. Firma bazuje tylko na klimatyzatorach pochodzących od sprawdzonych i znanych producentów. Wybór urządzenia również ma wpływ na użytkowanie, dlatego zespół Złotej Klimatyzacji chętnie służy swoim doradztwem i idealnie dopasuje urządzenia do Twojego pomieszczenia (domu, mieszkania, biura czy magazynu).

Oferta: Złota klimatyzacja z montażem

Dodatkowe informacje

www.zlotaklimatyzacja.pl

www.zlotaklimatyzacja.pl

garlejmariuszgmail.com

Otwarte w godzinach:

Poniedziałek24h
Wtorek24h
Środa24h
Czwartek24h
Piątek24h
SobotaZamknięte
NiedzielaZamknięte

Podobne z tej kategorii:

Części dla instalacji wodnych

Elektrozawory

Skup i sprzedaż złomu

Skup metali kolorowych SCRAP

Producent urządzeń do transportu

Przenośnik kubełkowy