Dostawy produktów do gabinetów kosmetycznych

Hurtownia Kosmetyczna Corio - Bosa 15 | 60-125 | woj. wielkopolskie | nr telefonu: +48 786 270 542 | NIP: 779-242-45-63 | REGON: 302832675

Specjalizacja przedsiębiorstwa

Hurtownia Kosmetyczna Corio jest niezawodnym partnerem firm z całego kraju. Posiada ona niezwykle szeroki asortyment produktów, które trafiają do salonów i gabinetów w wielu częściach Polski. Zostały one opracowane przez cenione marki, które zadbały o najwyższą jakość dostarczanych artykułów. Firmy wysoko cenią sobie krótki czes realizacji zamówienia, a także atrakcyjne ceny preparatów, akcesoriów oraz urządzeń znajdujących się w ofercie tego dostawcy. Prócz dostarczania artykułów do klientów, Corio zajmuje się także prowadzeniem profesjonalnych szkoleń kosmetycznych.

Frez do ściągania żelu

Popularnym wyposażeniem każdej manicurzystki jest profesjonalny frez do ściągania żelu. Każda szanująca się specjalistka powinna posiadać kilka tego typu produktów o różnej graduacji, tak aby jak najdokładniej pozbyć się żelu z paznokci. Poprawne oczyszczenie płytki jest niezbędne dla jej prawidłowego wzrostu oraz odbudowania jej powierzchni po zabiegach ingerujących w jej trwałość. Frez do ściągania żelu występuje w ofercie Corio w kilku różnych odmianach, tak aby manicurzystki mogły zaopatrzyć się we wszystkie potrzebne im produkty.

Oferta: Frez do ściągania żelu

Dodatkowe informacje

sklep.coriocs.pl

sklep.coriocs.pl

hurtowniacoriocs.pl

Otwarte w godzinach:

Poniedziałek24h
Wtorek24h
Środa24h
Czwartek24h
Piątek24h
Sobota24h
Niedziela24h

Podobne z tej kategorii:

Usługi rehabilitacyjne

Fala uderzeniowa - Poznań

Kompozycje ziołowe

Kava Kava