Podejście psychodynamiczne

Poznańska Pracownia Psychoterapii - Sienkiewicza 8/4 | 60-817 | woj. wielkopolskie | nr telefonu: +48 695 661 839 | NIP: 611-247-46-05 | REGON: 301475434

Specjalizacja przedsiębiorstwa

Poznańska Pracownia Psychoterapii oferuje pomoc wyszkolonych, doświadczonych psychologów, psychoterapeutów i seksuologów, których praca opiera się na podejściu psychodynamicznym. Proces taki opiera się na relacji klient - terapeuta, jest tutaj więc w pełni indywidualne podejście do każdego pacjenta i jego przypadku. Oferta kierowana jest zarówno do osób dorosłych jak i do dzieci a cały proces psychodynamiczny pomaga w lepszym poznaniu siebie i wdrożeniu ewentualnych zmian w osobowości. Jeśli chciałbyś zatem zmienić siebie i swoje życie, dobrym rozwiązaniem będzie psycholog. Poznań to siedziba firmy Poznańskiej Pracowni Psychologicznej gdzie warto zwrócić się o pomoc.

Sprawdzony psycholog Poznań

Osoba, która pomaga wyjść z kryzysu, udziela praktycznych porad i ułatwia proces odzyskiwania wiary we własne siły i możliwości to psycholog. W Poznaniu znajduje się specjalistyczna pracownia, w której możesz nawiązać współpracę nie tylko z psychologami, ale też z psychoterapeutami i seksuologami. Oferta jest naprawdę szeroka, gdyż niezależnie od tego z czym akurat borykasz się w życiu, wszystko można wypracować stosując odpowiednie metody. Jeśli więc potrzebujesz konsultacji, wejdź na stronę pracownia-psychoterapii.pl i zadzwoń do wybranego specjalisty.

Oferta: Pomoc psychologiczna w Poznaniu

Dodatkowe informacje

pracownia-psychoterapii.pl

pracownia-psychoterapii.pl

pracowniapracownia-psychoterapii.pl

Otwarte w godzinach:

Poniedziałek14:00-16:00
Wtorek14:00-16:00
Środa14:00-16:00
Czwartek14:00-16:00
Piątek14:00-16:00
SobotaZamknięte
NiedzielaZamknięte

Podobne z tej kategorii:

Poradnia dla dorosłych

Psychoterapia dla dorosłych - Warszawa

Zmniejszenie żołądka

Leczenie otyłości - Sowmed Poznań