Plamoodporne obrusy z gipiurą

Obrusy Natim - Graniczna 11 | 62-060 | woj. wielkopolskie | nr telefonu: +48 618 135 299 | NIP: 779-001-75-98 | REGON: 004793865

Specjalizacja przedsiębiorstwa

Sklep internetowy Obrusynawymiar.pl prowadzony jest przez firmę Natim, która od wielu lat tworzy obrusy dla klientów z całej polski. Ogromne doświadczenie zdobyte w tej branży umożliwia dostarczanie tyko i wyłącznie produktów wysokiej jakości, które stworzone zostały z należytą starannością oraz dbałością o najdrobniejsze szczegóły. W ofercie sklepu znajduje się szeroki wybór obrusów o różnych wzorach, kolorach oraz rozmiarach. Klienci, którzy nie znajdą w asortymencie obrusu dopasowanego wymiarami do swoich potrzeb, mogą zamówić obrus szyty na miarę.

Ręczniki z haftem

Nieodłącznym elementem w każdym domu jest obrus, który jest dopełnieniem wystroju zarówno codziennego jak i okazjonalnego, podczas różnego rodzajuokoliczności takich jak urodziny czy święta. W sklepie Obrusynawymiar.pl możecie Państwo znaleźć obrusy z gipiurą, obrusy gobelinowe oraz obrusy plamoodporne posiadające szeroki wybór wzorów jak i kolorów. Firma posiada w swoim asortymencie również koce oraz ręczniki z indywidualnym haftem np. imieniem, które będą świetnym oraz oryginalnym pomysłem na prezent.

Oferta: Obrusy z gipiurą

Dodatkowe informacje

obrusynawymiar.pl

obrusynawymiar.pl

szyjemyobrusynawymiar.pl

Otwarte w godzinach:

Poniedziałek24h
Wtorek24h
Środa24h
Czwartek24h
Piątek24h
Sobota24h
Niedziela24h

Podobne z tej kategorii:

Wyposażenie dla służb pożarniczych

Sklep strażacki OSP - www.fhuhero.pl

Sklep z włóczkami i akcesoriami do robótek ręcznych

Włóczki na swetry