Sklep z artykułami dla dzieci

Sklep dla Dzieci Minikraina - Kwiatowa 7 | 94-227 | woj. łódzkie | nr telefonu: +48 608 684 894 | NIP: 8361109828 | REGON: 101287578

Specjalizacja przedsiębiorstwa

Minikraina to sklep z rozmaitymi artykułami dla dzieci i nie tylko. Firma istnieje od 2011 roku i od wtedy współpracuje ze sprawdzonymi producentami, którzy oferują najwyższej jakości produkty. Sklep słynie ze sprzedaży materacy dla niemowląt, dzieci, młodzieży, a również dorosłych. Występują w rozmaitych rozmiarach oraz modelach. Dzięki temu wielu klientów znajdzie w ofercie produkt odpowiadający jego potrzebom. Sklep stacjonarny mieści się w Łodzi, ale na jego stronie interetowej osoby z całego kraju mogą składać zamówienia.

Materace dla niemowląt

Minikraina w swojej ofercie posiada materace dla niemowląt. Można je znaleźć w wielu wersjach rozmiarowych, nie tylko popularnych łóżeczek. Wielość modeli pozwala każdemu na wybranie materaca wykonanego z odpowiedniego dla siebie materiału. W ofercie dostępne są lateksowe, piankowe oraz wiele innych kombinacji. Wszystkie te produkty zapewniają bezpieczeństwo oraz odpowiednie wsparcie dla dziecka, które pozwoli mu wygodnie i skutecznie wypoczywać. Materace dbają o prawidłową postawę dziecka i jego poprawny wzrost.

Oferta: Minikraina.pl

Dodatkowe informacje

minikraina.pl

minikraina.pl

minikrainaminikraina.pl

Otwarte w godzinach:

Poniedziałek24h
Wtorek24h
Środa24h
Czwartek24h
Piątek24h
Sobota24h
Niedziela24h

Podobne z tej kategorii:

Sklep zoologiczny

Furminator dla psów

Wyposażenie dla służb pożarniczych

Sklep strażacki OSP

Plamoodporne obrusy z gipiurą

Obrusy z gipiurą