Wyposażenie dla służb pożarniczych

F.H.U. Hero - Grodzka 40A | 42-600 | woj. śląskie | nr telefonu: +48 531 488 393 | NIP: 645-215-31-36 | REGON: 240875327

Specjalizacja przedsiębiorstwa

Szukając profesjonalnego wyposażenia dla służb pożarniczych, bez wątpienia warto odwiedzić sklep internetowy FHU HERO. Można tam znaleźć bardzo różnorodne produkty, ale każdy z nich przedstawia wysoki standard wykonania. W dziedzinie, która ma związek z ratowaniem życia i mienia jest to szczególnie istotne. Składając większe zamówienie, można się zgłosić po atrakcyjny rabat i ponieść niższy koszt zakupu, dlatego warto dokonywać zakupów np. grupowo. Ponadto, w przypadku niektórych produktów nie ma ustalonej ceny i można ją negocjować.

Sklep strażacki dla OSP i PSP

FHU HERO to sklep strażacki dla OSP i PSP, w którym można znaleźć całe mnóstwo potrzebnego wyposażenia. Mogą Państwo zamówić na przykład elementy stroju potrzebnego przy gaszeniu pożarów, takie jak rękawice, pas, hełm, buty, kominiarki i nie tylko. Co więcej, można tam również nabyć eleganckie umundurowanie galowe, aby wspaniale prezentować się na oficjalnych uroczystościach. Poza tym, w sklepie strażackim FHU HERO dostępnych jest wiele specjalistycznych urządzeń, takich jak czujnik gazu, motopompa pływająca i wiele innych.

Oferta: Sklep strażacki OSP

Dodatkowe informacje

www.fhuhero.pl

www.fhuhero.pl

biurofhuhero.pl

Otwarte w godzinach:

Poniedziałek24h
Wtorek24h
Środa24h
Czwartek24h
Piątek24h
Sobota24h
Niedziela24h

Podobne z tej kategorii:

Sklep zoologiczny

Furminator dla psów

Plamoodporne obrusy z gipiurą

Obrusy z gipiurą

Najwyższej jakości łuski

Łuski pistoletowe